Освіта

Підсумки роботи відділу освіти Первомайської селищної ради станом на грудень 2022 року

Тижні перед закінченням року – це завжди насичені дні, це час, коли підсумовується робота за рік. Відділ освіти Первомайської селищної ради працює у дистанційному форматі. Початок тижня приніс заслужену Золоту медаль на ХІІІ на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти -2022» Первомайському ліцею Первомайської селищної ради.

- Продовжується робота по підготовці та здачі річних звітів.

- Підготовлено звіт про чисельність військово зобов’язаних, які заброньовані згідно з переліком посад та професій.

7 закладів загальної середньої освіти працюють у дистанційному форматі, здійснюється семестрове оцінювання учнів. Первомайський, Новомиколаївський, Киселівський ліцеї взяли участь у благодійному освітньому проєкті, який спрямований на озеленення Українських шкіл від квіткових виробників Нідерландів та України.

Новомиколаївський, Первомайський, Білозірський, Киселівський заклади дошкільної освіти працюють з вихованцями у дистанційному форматі, постійно урізноманітнюючи програму занять відповідно до святкувань.

Готуємо поздоровлення дітям, які знаходяться на території громади -святкові смаколики!

Ірина Лукашевич,начальник відділу освіти Первомайської селищної ради