A A A K K K
для людей із порушенням зору
Первомайська селищна громада
Миколаївська область, Миколаївський район

Культура

Первомайський селищний клуб

смт.Первомайське вул. Ювілейна, 11

   Культура - вічна золота нитка історії, яка з'єднує покоління, епохи, часи і спрямована в майбутнє. Українська культура створила великі цінності. Завдання нинішнього покоління- зберегти і примножити їх.

   Культура нашого Первомайського краю багата міцними народними традиціями, пишається глибокими історичними коренями, має своє творче обличчя. Культурне життя смт Первомайське багате і різноманітне. Фестивалі, тематичні концерти, професійні свята, творчі ювілеї та народні гуляння знаходять позитивний відгук у серцях місцевих жителів і гостей. Глибокі культурні та історичні корені і цікаві особистості дають право нам, первомайцям, з повагою ставитися до своєї малої батьківщини.  

     Будинок культури Первомайської селищної ради

57232 Миколаївська область, Вітовський р-н, смт Первомайське,

 вул.Ювілейна,11.

Телефон, факс та E-mail Первомай-ської селищної ради: 68-31-59 pervomajska@ukr. Net

Директор- Левківський Микола Миколайович.

 Освіта середня-спеціальна. Закінчив Мозирське музичне училище у 1983році.

 Загальний стаж роботи - 34 роки, з них на цьому місці- 30

Рік створення установи         1969

Категорії населення, що обслуговується:  діти , доросле населення,

молодь , люди похилого віку

Перелік послуг:

   народні свята та гуляння;

 -  концерти;

-   ігрові, конкурсні, розважальні, пізнавальні програми;

-   організація фестивалів;

-   аренда приміщень;

-   вечори відпочинку;

-   розвиток клубних формувань та об'єднань;

-   розробка сценаріїв та проведення заходів;

-   вивчення передового досвіду, впровадження інноваційних       методів роботи за напрямами діяльності;

-  інформаційне забезпечення І реклама усіх культурно- освітніх

заходів.     

Число штатних працівників - 6

Левківський Микола Миколайович- директор

Козієнко Алла Володимирівна- керівник гуртка

Шустер Людмила Аркадіївна- прибиральниця

Кар пінська Інна Яківна- двірник

Феник Михайло Степанович- сторож

Шестало Микола Миколайович- сторож

 На даний час в нашому Будинку культури працює 12 клубних формувань та об'єд-нань, в яких займаються близько 167 учасників. Всі клубні формування та об'єднання працюють у різноманітних жанрах мистецтва, що сприяє всебічному охопленню інтересів та потреб населення.

Усі клубні формування, об'єднання та заходи, які проводяться нашим Будинком культури — безкоштовні. Тому наш заклад є улюбленим місцем відпочинку, де усі бажаючі можуть реалізувати свої творчі можливості.

               Танцювальний колектив ” Едельвейс ”

Керівник колективу: Зіньковська Зореслава Богданівна Освіта: закінчила Миколаївське вище училище культури, хореографічний факультет, вчитель Первомайсько музичної шко-ли.

Працює керівником танцювального колективу " Едельвейс " з 2004року.

Напрямок роботи: розвиток та розкриття творчих здібностей гуртківця.

               Колектив Солісти-вокалісти «ПОСМІШКА»

Керівник колективу:  Козіенко Ала Володимирівна

Рік заснування колективу: 2002 рік Мета створення: розвиток, удосконалення вокальних здібностей учасників колективу, вивчення творів видатних українських та закордонних композиторів, урізноманітнення репертуару, популяризація пісенного жанру.

           ВІА, Рок гурти, Реп гурти

-        «Вирвані

          «Not found»

-        «Століття в кишені»;

-        «SKINS»

Вокально-естрадні гурти є учасниками багатьох концертів, фестивалів, акцій, молодіжних тусовок не тільки селища, а і м.Миколаєва. Учасник  гуртів  та їх лідери самі пишуть слова та музику до ба-гатьох пісень. А взагалі, репертуар гуртів різноманітний - від сучасних естрадних до народних пісень .

                         Вокальна група "Засільчанка"

Муз.керівник колективу  Левківський Микола Миколайович Рік заснування колективу: 2002 рік Мета створення: розвиток творчих здібностей, популяризація української пісні, удосконалення вокальних здібностей учасників колективу, урізноманітнення репертуару, популяризація пісенного жанру, вивчення та збереження україн-ських традицій та обрядів рідного краю.

                           Фітнес-клуб «Здоров'я»

Мета створення: популяризація здорового способу життя.

Керівник клубного об’єднання «Здоров’я» - Шустер Л.А. дає багато різної інформації з оздоровлен-ня,збереження фізичного, душевного, інформаційного здоров'я.

                Молодіжне художнє об’єднання «Погляд» («ХоП»)

Лідер- Павлюченко Ілья

  Завдання та діяльність МО «ХоП» спрямовані на:

•        згуртування підлітків та молоді з метою вироблення різноманітних форм, програм на виконання корисних справ, розвиток творчих та інтелектуальних здібностей у молоді та під-ростаючого покоління;

•        виховання у підлітків та молоді віри в свої сили, любов до своєї сімї та рідного краю;

•        збереження та примноження традицій українського народу;

•        виховання підростаючого покоління та молодь в дусі поваги до старших, турботи про молодших, своїх рідних, близьких і друзів;

•        виховання лідерських якостей;

•        виховання любові до праці та поваги до людям праці

 

 

                  Драматичний гурток

 створений 10 грудня 2015 року

Мета створення: популяризація театрального мистецтва, робота з ведучими для проведення клубних заходів.

              клуб людей похилого віку «Надвечір’я»

  Муз.керівник - Левківський М.М. та муз. керівник - волонтер Яриза А.Г.. У клуб зібралися дуже талановиті люди.Вони співають народні пісні, пишуть вірші, читають гуморески, вивчають народні свята та обряди,виконують автентичні пісні та танці.  Члени клубу також проводять велику виховну роботу з шкільною та студентською молоддю селища через  спогади, концерти, виставки.

          Фольклорний колектив «Джерело»

 створений з метою залучення дітей та молоді  до змістовного дозвілля, покликаний сприяти відродженню та утвердженню духовних цінностей українського народу, вивченню та розумінню кращих зразків традиційного народного та сучасного українського мистецтва.

   Одним із найяскравіших і головних досягнень роботи колективу є уведення нових форм і методів роботи, таких як: організація театралізованих народних свят, виїзних концертів, ретро-вечорів та, найголовніше, фестивалів творчості. У пріоритеті роботи - налагодження нових та підтримка існуючих тісних партнерських стосунків та соціального партнерства з установами та організаціями селища та району.

Щорічно, починаючи з 2005 року, в смт Первомайське Вітовського (Жовтневого) району Миколаївської області у першу суботу липня проходить регіональний фестиваль талановитої молоді «Засільські зорі», а в останню неділю жовтня – фестиваль юних дарувань «Зіркова країна».

Метою фестивалю «Засільські зорі» є:

-        Пошук і відкриття молодих талантів;

-        Відродження, підтримка молодих колективів;

-        Підвищення ролі сільських творчих колективів і створення умов для самореалізації;

-        Закріплення культурних зв’язків між регіонами Миколаївської області та України;

-        Сприяння естетичному, патріотичному та моральному вихованню молоді.

         Задача фестивалю «Зіркова країна» - це виявити, розкрити, допомогти і сприяти розвитку таланту дітей, надати їм можливість проявити свою індивідуальність, краще пізнати себе. У фестивалі беруть участь юні таланти у номінаціях: вокал, хореографія. Конкурс оцінює почесне журі. Усі учасники нагороджуються подарунками, а переможці – дипломами.

     Первомайський Будинок культури унікальний - він працює майже 50 років. Це достойний вік, а значить, Будинок культури потрібен! У колективі є свої традиції, перспективні завдання і плани. Озираючись назад, ми розуміємо, яку велику і важливу для населення роботу робить наш колектив, які яскраві фарби він додає у повсякденне життя первомайської громади! 

Директор: Левківський Микола Миколайович

ЛЕВКІВСЬКИЙ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ

      Левківський Микола Миколайович тридцять п’ятий рік працюю в закладах культури Вітовського (Жовтневого) р-ну. Після аварії на ЧАЕС в1986р переїхав з родиною в с. Партизанське де працював директором Партизанського БК , з лютого 1988р на різних посадах Первомайського БК ,а з 2002 директор цього будинку культури . Учасник та переможець  обласних фестивалів  «Сімейне коло», «Чумацький шлях»,«Різдвяні канікули»,  «Зимові свята» ,Учасник  всеукраїнських фестивалів «Родинні скарби України»  , «Фестиваль національних культур України» . Являюсь засновником та директором Фестивалів «Засільські зорі» та «Зіркова країна». Нагороджений Почесними грамотами Міністерства культури 2007. , Міністерства освіти України 2010 р. Міністерства у справах сім’ї та молоді 2008р. грамотами обласної державної адміністрації, грамотами управління культури,управління освіти та науки, управління в справах сім’ї та молоді, грамотами РДА, районної ради, сектора культури. Лауреат премії «Кращий працівник галузі культури Миколаївської області».  Віддавши своїй професії більше тридцяти   років, з упевненістю можу сказати, що наша робота вносить певний соціокультурний сенс життя людини і суспільства. Причетність до мистецтва і творчості робить людину щасливою. Час змінює цілі і методи нашої діяльності, але суть залишається незмінною: створювати, зберігати, долучати і поширювати культурні цінності та багатства.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь