Зустрілися однодумці

Дата: 01.05.2024 10:56

Закінчення дня вівторка принесло позитивні моменти: керівництво громади зустрілося з добрими та щирими людьми, які стоять на боці правди та допомагають населенню.

Зокрема, відбулася тепла бесіда з представниками Відокремленого підрозділу військових капеланів, підпорядкованого Церкві «Новий Заповіт» разом з Благодійною організацією «Благодійний Фонд ,,Служителі Його Царства”» на чолі з керівником Еріком Пейном.

Також на цій зустрічі були присутні волонтери з Великобританії - Елізабет Ф Джон - котрі допомагають відновлювати с. Благодатне.

Наші міжнародні друзі, як з’ясувалося, дуже добре знають одне одного, адже вже давно їхні життєві шляхи пересікаються.

Приємно спостерігати, коли за одним круглим столом зустрілися однодумці, яких об’єднує одне - віра в Перемогу та бажання допомогти людям, які постраждали від війни.