Першість за наполегливими: На Вознесенщині визначили кращу футбольну команду району

Дата: 30.04.2024 10:33

Під час зонального етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у Вознесенському районі було визначено 13 найсильніших футзальних команд.

👉🏻Так, у середу, 24 квітня, юнаки з Вознесенської, Южноукраїнської, Братської, Веселинівської, Доманівської, Єланецької, Олександрійської, Бузької, Дорошівської, Мостівської, Новомарʼївської, Прибузької та Прибужанівської громади виборювали кубок III етапу змагань «Пліч-о-пліч» із футзалу.

Гол за голом летіли у ворота суперників, напружена гра до кінця матчу і така бажана перемога!

🥇Команда Южноукраїнського ліцею №3 зайняла перше місце!

🥈Друге місце виборола команда Вознесенського ліцею №8, 🥉третє – команда Таборівського ліцею.

Вітаємо переможців з новими здобутками! До зустрічі в обласному етапі! Разом переможемо!🇺🇦

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_mykolaivregion