Відбувся онлайн-вебінар

Дата: 26.04.2024 14:12

25 квітня представники місцевої військової адміністрації стали учасниками онлайн-вебінару, ініційованого Громадською кампанією «Атестація депутатів місцевих рад», на тему «Звітування місцевих депутатів в умовах воєнного стану».

Вебінар відбувся на платформі Zoom.

Під час зустрічі з депутатами Андрій Мацокін - юрист, головний редактор спецвипуску «Юридичні практики» всеукраїнського видання «Місцеве самоврядування», розповів про:

- положення законодавства про звітування місцевих депутатів: права, обов’язки та ресурси;

- особливості звітування місцевих депутатів в умовах воєнного стану.

Крім того, на вебінарі було презентовано Концепцію звітування місцевих депутатів, підготовлену експертами громадської ініціативи «Атестація депутатів місцевих рад».

Вебінар проводився у рамках спільної ініціативи громадської кампанії "Атестація депутатів місцевих рад" та Місцеве самоврядування.