Відбулася робоча зустріч

Дата: 26.04.2024 14:03

Начальник Первомайської СВА став учасником робочої зустрічі з представниками Данської ради у справах біженців (DRC).

Метою зустрічі було моніторинг потреб Первомайської селищної територіальної громади в розрізі надання адміністративних, соціальних послуг та діяльності щодо превенції гендерно зумовленому насильству жителям населених пунктів.

Представники DRC, які відповідають за програму протидії гендерно зумовленому насильству (ГЗН), з'ясували поточний стан справ та з'ясували наявні прогалини в наданні послуг. Зустріч відбулась за участі очільника громади Максима Коровая та його заступника Сергія Паладія. Було проінформовано, як організовано діяльність соціального сектору та адмінсектору, як здійснюється надання даних послуг в умовах воєнного стану, хто залучається до реалізації функцій. Також представники DRC дізналися про проблеми, з якими стикається орган держвлади та як залучається громадськість до взаємодії.

За результатами діалогу дійшли домовленості про продовження співпраці та налагодження більш тісних зв’язків.

Така робота проводиться завдяки фінансуванню від Міністерства закордонних справ Данії.