Розпочато роботи з проектування відновлення приміщення, виділеного під ЦНАП громади

Дата: 24.04.2024 10:55

Згідно підписаного Меморандуму про співпрацю з DRC розпочато роботи з проектування відновлення приміщення, виділеного під ЦНАП громади.

Міжнародні донори взяли на себе фінансові зобов’язання, щоб зменшити тиск на місцевий бюджет, щодо проведення тендерних процедур, виготовлення ПКД.

Місцева влада ж докладає посильні зусилля щодо виконання договірних зобов’язань, чітко визначених меморандумом.

Віримо та сподіваємося, що Центр надання адміністративних послуг Первомайської селищної територіальної громади запрацює на благо людей та надаватиме послуги згідно ЗУ «Про адміністративну процедуру».

Малими кроками працюємо у напрямку відновлення нашої громади, залучаючи підтримку донорів і партнерів!