На території Первомайської СТГ розпочав роботу адвокат і державний реєстратор

Дата: 24.04.2024 10:52

На території Первомайської СТГ розпочав роботу адвокат і державний реєстратор.

Враховуючи проблематику щодо наявності держаних реєстраторів по окремим населеним пунктам, Благодійний фонд “Схід-СОС” спільно з держаним реєстратором організував прийом власників/співвласників житла/земельних ділянок та реєстрував право власності в ДРРП.

Послуги з юридичного консультування щодо реєстрації та оформлення права власності безкоштовні.

Реєстрація здійснювалася по наступних об’єктах:

1. Житлові будинки.

2. Дачні/садові будинки.

3. Квартири.

4. Земельні ділянки.

Як повідомлено громадянам спеціалістом, послуги державного реєстратора платні:

- первинна реєстрація – 700 грн.;

- повторна реєстрація (тобто якщо раніше було зареєстроване право власності БТІ) – 400 грн.

Послуги підрядних організацій щодо виготовлення технічних паспортів або документації із землеустрою оплачуються окремо підрядним організаціям.

Для отримання консультації та реєстрації обʼєкту (житлового будинку, квартири або земельної ділянки) на прийом прибуває ВИКЛЮЧНО ВЛАСНИК МАЙНА з наступним переліком ОРИГІНАЛІВ документів:

● Документ, що підтверджує право власності (свідоцтво про право власності видане органом місцевого самоврядування, договір купівлі-продажу, міни, дарування, свідоцтво про право на спадщину тощо);

● Витяг про реєстрацію права власності в РПВН за період з 2003 до 2013 року;

● Технічний паспорт на нерухоме майно;

● Паспорт власника та/або співвласників;

● РНОКПП (Індивідуальний податковий номер або ідентифікаційний код) власника та/або співласників;

● Довідка, видана БТІ за місцем реєстрації права власності про реєстрацію права власності на паперових носіях до 2013 року;

● Витяг ДЗК, у разі реєстрації земельної ділянки.

Реєстрація проводиоасч виключно на підставі ОРИГІНАЛІВ документів.

За правилами реєстрація майна проводиться протягом 5 (пʼяти) робочих днів. Ті, хто подав документи на реєстрацію, отримують витяги про реєстрацію майна в ДРРП через тиждень - півтора.

Разом із цим надавалася безкоштовно вторинна юридична допомога щодо:

• Отримання компенсації за пошкоджене/знищене житло;

• Отримання спадщини в судовому порядку/надання додаткового строку на прийняття спадщини;

• Трудових правовідносин (незаконне звільнення/переведення/заборгованість по зп/підтвердження трудового стажу/не видача трудової книжки, тощо);

• Оформлення права власності в судовому порядку;

• Легітимізація самочинного будівництва;

• Визнання права власності в судовому порядку, будинку придбаного на товарній біржі;

• Неправомірно нарахованої заборгованості по ЖКП;

• Земельні відносини (виготовлення документації із землеустрою), заборгованість з орендної плати, розірвання договору оренди тощо.

Подібні виїзні прийоми спеціалістів здійснюватимуться на постійній основі за чітко визначеним графіком, який буде висвітлено на сайті громади та на дошці оголошень.

Ми дякуємо за таку допомогу та віримо, що вона буде корисною нашим жителям.