Звіт про роботу бібліотек Первомайської СТГ з 15.04. по 19.04.2024 рік

Дата: 20.04.2024 11:19

Звіт про роботу бібліотек Первомайської СТГ з 15.04. по 19.04.2024 рік.

1. КЗ «Первомайська публічна бібліотека» Первомайської селищної ради

1. Протягом звітного періоду у мережі Facebook на сторінці

КЗ « Первомайська публічна бібліотека» Первомайської селищної ради, надавалися цікаві та корисні покликання для читачів( Правила мінної безпеки, день творчого мислення, день знань про екологію, біографічна інформація про письменницю Параску Плитку-Горицвіт, відомого французького письменника Анатоля Франса, Володимира Рутківського – видатного українського письменника, українського письменника, громадського діяча Дмитра Капранова, поета-романтика Миколу Комтомарова та ін.)

2. Продовжуємо роботу по оцінюванню та інвентарізацією книжкового фонду бібліотеки.

3. Долучилися до наради представників відділів Первомайської СР на чолі з начальником Максимом Короваєм з представниками юридичного відділу команди DRC ( Данська рада у справах біженців).

4. Відвідали обласний семінар від МОНЦТ на тему: "Особливості українського гумору"

5. Долучилися до місячника благоустрою.

А також:

- Участь в проєкті БО Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» , «Листівка побажань воїну захиснику нашої Батьківщини»

- Участь у Всеукраїнському проєкті зі збору й обробки діалектів «Оселя голосів та історій»

- Участь в онлайн-навчанні кадрів зв програмою обласної бібліотеки.

Звіт Новомиколаївської бібліотеки-філії за тиждень:

1.Онлайн вітання з нагоди Всесвітнього дня мистецтва (15.04);

2.До дня працівників кримінального розшуку огляд літератури: "Знамениті детективи"(15.04);

3.Година спілкування: "Читач +Бібліотека", "Правила поведінки в бібліотеці"(15.04);

4.Бесіда по книзі "Книга юного підприємця" з нагоди Дня підприємництва (16.04);

5.З нагоди Всесвітнього дня голосу прем'єра книги "Соломія Крушельницька"(16.04);

6.Долучилася до обласної театральної лабораторії: "Особливості українського гумору"(17.04);

7.Премєра книги Ольги Друг "Вулицями старого Києва" до міжнародного дня пам'ятників та визначних місць (18.04);

8.Зустріч з психологом Міжнародного медичного корпусу Інною Моісєєвою "Пошук супер сили"(18.04);

9.До дня поезії та творчого мислення презентація книги Борис Гуменюк "Вірші з війни"(19.04).

А також:

- Участь в проєкті БО Всеукраїнський благодійний фонд « Злагода» , «Листівка побажань воїну захиснику нашої Батьківщини»

- Участь в онлайн-навчанні кадрів за програмою обласної бібліотеки

Тетяна Жинчишина