Щиро вдячні всім міжнародним донорам за всіляку підтримку та допомогу

Дата: 20.04.2024 10:58

В нашу громаду знову завітали гості, які також переймаються проблемами людей і яким ми завжди раді, це МГО «Оксфам».

Вони планують продовжити роботи по розпочатим проектам ще на початку 2023 року, а саме встановлення нової башти «Рожновського» в с.Новоселівка, в межах «Шахтної криниці», також замінити труби водопроводу на вулиці, яка не увійшла в перший проєкт та приєднати нову систему водогону до башти, аби створити тиск, щоб вода поступала в кожне домогосподарство селища.

Також було оглянуто частково замінену мережу в с.Засіллі. В ході розмови було обговорено в подальшому при можливості, проведення поточних ремонтів на проблемних ділянках водогону.

Інженер ГО «Оксфам»  вперше завітав в нашу громаду і був дуже гордий за наших людей, за їхню незламність та стійкість, за силу волі і витриманість, незважаючи на всі перешкоди та горе, яке «лягло на їхні плечі»!

На тому тижні керівництвом Первомайськоі СВА, при зустрічі з донорами, було висвітлено ряд проблем та потреб в нашій громаді, в тому числі і ємностей для зберігання очищеної питної води і встановлення їх в дальніх селах нашої громади, аби мешканці були забезпечені водою для прийому в їжу, так ось МГО «Оксфам» підтвердило надання допомоги у вигляді ємностей для води.

Ми щиро вдячні всім міжнародним донорам за всіляку підтримку та допомогу нашій Первомайській ТГ!

З повагою та вдячністю, директор ЖКП «Світанок», Людмила Балько