Просимо неухильно дотримуватися даного повідомлення!

Дата: 19.04.2024 09:20

Згідно підписаного Меморандуму про взаєморозуміння між Первомайською селищною радою Миколаївського району Миколаївської області-Товариством з обмеженою відповідальністю "Нео-Еко Україна" разом із неурядовою організацією "Mission East" визначено, що:

1. Нео-Еко створене з метою відбудови України на принципах замкненої (циркулярної) економіки;

2. Нео-Еко спільно з Mission East бажає допомогти Громаді розчистити території населених пунктів Громади від відходів, що утворились у зв’язку з пошкодженням (руйнуванням) будівель та споруд від збройної агресії російської федерації (надалі Відходи).

3. Демонтаж фірмою-підрядником проводиться згідно технічного звіту шифр: 18:230323, висновком якого є, що подальша експлуатація закладу освіти неможлива. Стан будівлі – аварійний. Категорія: 4.

Ураховуючи вище викладене, Первомайська СВА звертається до жителів громади з проханням уникати відвідування території закладу освіти задля безпеки та дотримуватися правил БЖД.

Усі матеріальні ресурси, отримані від розбирання конструкцій, знесення будівель і споруд, придатних для подальшого використання та металобрухт (вторинна сировниа) відображаються в актах наданих послуг окремо. Тобто, приватизовувати у свою власність комунальне майно можна виключно після підписання Акту.

На об’єкті здійснюється чергування та ведеться відеоспостереження!

Просимо неухильно дотримуватися даного повідомлення!