З метою запобігання травмувань від ВНП

Дата: 19.04.2024 09:05

З метою запобігання травмувань від ВНП у с. Квітневе проведено інформаційно-роз’яснювальну сесію для жителів населеного пункту.

Нещасний випадок, що стався днями в селі, спричинив резонанс, адже постраждало дві людини.

Обійшлося без летального випадку, проте викликало проведення превентивних заходів.

Спеціалісти Норвезької народної допомоги #NPA, котрі шефствують над нашою громадою, провели показову лекцію-бесіду з використанням 3-D наглядності. Розказали про те, які є види вибухонебезпечних предметів, поводження з ними, роз’яснили правила поведінки й реагування у разі виявлення підозрілого предмету, закцентували увагу на наслідках, що тягнуть за собою.

Присутні на зустрічі з безпеки жителі отримали цінну інформацію, пам’ятки, які зможуть використовувати в своєму житті.