Дякуємо вам за увагу, дорогі наші волонтери-активісти!

Дата: 09.04.2024 22:22

І знову до нашої громади завітали партнери та волонтери БФ «Ми поруч» з м. Чернівці.

«Ваша постійна підтримка, що триває вже пів року, надає віру наших жителів у краще. Та допомога, що ви привозите - дійсно вкрай важлива»-, зазначає у своєму слові Максим Коровай, начальник Первомайської СВА.

Фактично ця підтримка реалізовується з жовтня 2023 р. Має вона успіх серед жителів громади, адже ті матеріали, засоби та різного ґатунку допомога - неабияк важлива для деокупованої території.

От і сьогодні наші друзі доставили чергову партію буржуйок-печей, трохи речей для дітей і дорослих, медичні препарати та ліки для закладів медицини громади, а ще дитячу літературу, що поповнить книжкові фонди бібліотек громади.

Разом із очільником громади з волонтерами мали змогу поспілкуватися його заступники Валерій Ліщук і Сергій Паладій, начальниця відділу КМС Оксана Паладій зі своїми колегами, громадський інструктор зі спорту Олександр Кельбас і медична сестра Первомайської АЗПСМ Людмила Галай.

Усе було розказано нашим друзям, продемонстровано як громада потрохи оживає, вказано на проблемні моменти.

Наостанок Максим Коровай вручив подяку Чернівецькій лікарні швидкої медичної допомоги, Центру невідкладної неврології за надання допомоги Первомайській СТГ у вигляді медичних препаратів, ліків для жителів громади та підтримку закладів медичної галузі Первомайської селищної ради в особі Ігоря Паладія - працівника медустанови м. Чернівці.

З такою непохитною і незламною взаємопідтримкою дуже комфортно долати будь-які перепони та труднощі!

Дякуємо вам за увагу, дорогі наші волонтери-активісти!!!