Дата: 04.04.2024 11:04

Трагічна звістка сколихнула громаду!

Виконуючи бойове завдання, мужньо загинув житель смт Первомайське, солдат, військовослужбовець ЗСУ - Віктор Стельмах.

Виконував бойові завдання в зоні ведення активних воєнних дій. 29 березня під час виконання обов’язків військової служби, завдань, пов’язаних із захистом Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України поблизу одного з населених пунктів Донецької області, під час артилерійського обстрілу противником, отримавши поранення несумісне з життям.

Висловлюємо глибокі співчуття матері загиблого Героя - Стельмах Ірині Федорівні, рідним і близьким.

Невимовно прикро втрачати цвіт нації…словами не зарадити горю й біді…

Вічна пам’ять!

П’ятниця, 05 квітня 2024 р., оголошена днем жалоби по Первомайській селищній територіальній громаді.

Пропонується приспустити державні прапори на адмінбудівлях та будівлях об’єктів соціальної інфраструктури та уникнути проведення розважальних заходів у зв’язку з загибеллю жителя смт Первомайське, солдата ЗСУ Віктора Стельмаха.