Повідомлення про намір ЖКП « Сузір’я» здійснити встановлення нових тарифів на централізоване водопостачання

Дата: 28.03.2024 10:34

Повідомлення про намір ЖКП « Сузір’я»

здійснити встановлення нових тарифів на

централізоване водопостачання

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України від 05.06.2018року №130

« Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтування такої необхідності»,ЖКП « Сузір’я» інформує про намір здійснити встановлення нових тарифів на послуги в наступних розмірах (з урахуванням податку на додану вартість) для споживачів на:

-централізоване водопостачання- 25,70,00грн за 1 куб.м;

Рахунок здійснено відповідно до вимог Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово комунальні послуги» від 01.06.2011 р за №869 (зі змінами).

Проект розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті Первомайської селищної військової адміністрації в мережі Інтернет.

Зауваження і пропозиції до проекту тарифів та проекту інвестиційної програми приймаються протягом 14 календарних днів з дня публікації цього повідомлення за адресою:

Смт Первомайське, вул. Ювілейна ,9 ,електронна пошта: Pervomajska@ukr.net