Вебінар «Правові аспекти благодійної допомоги»

Дата: 23.03.2024 09:02

22 березня представники територіальних громад взяли участь у вебінарі «Правові аспекти благодійної допомоги».

Від нашого органу самоврядування на вебінарі були присутні Олена Зубович - головний спеціаліст-бухгалтер та Валерій Ліщук - заступник начальника Первомайської СВА з соцпобутових і гуманітарних питань, голова Гуманітарного штабу громади.

Під час вебінару від Програма DOBRE експертами було проаналізувано правові аспекти змін у законодавстві у сфері благодійної та гуманітарної допомоги, наслідки для ОМС/ВАНП, комунальних юридичних осіб; розглянуто «свіжу» судову практику розгляду адміністративних правопорушень щодо гуманітарної допомоги; обговорено як підготуватись до завершення перехідного періоду по перетину кордону України гуманітарною допомогою без зазначення унікального коду та популярні «міфи»: декларативний принцип та інші правила перетину кордону для гуманітарної допомоги, реєстрацію надавачів (донорів), одержувачів та набувачів гуманітарної допомоги.