Поставити запитання та отримати компетентні відповіді

Дата: 22.03.2024 10:40

21 березня заступник начальника Первомайської СВА Сергій Паладій і начальник відділу земельних відносин селищної ради Михайло Нос стали учасниками вебінару, що проводився за програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Під час вебінару відбулася Презентація Методичних рекомендацій щодо діяльності органів місцевого самоврядування у сфері національної інфраструктури геопросторових даних.

Разом із іншими представниками територіальних громад, закладів вищої освіти, Держгеокадастру, Програми USAID АГРО наші посадовці уважно слухали модератора - Сергія Кубаха, керівника напряму земельної реформи Програми USAID АГРО.

Мета вебінару полягала в підвищенні спроможності громад у поводженні із геопросторовими даними та у розвитку Національної інфраструктури геопросторових даних.

На панельних дискусіях долучилися до обговорення методичних рекомендацій щодо діяльності органів місцевого самоврядування у сфері НІГД.

Отримали пояснення - у чому переваги використання органами місцевого самоврядування інформаційних ресурсів НІГД.

Також мали змогу поставити запитання та отримати компетентні відповіді на них від спікерів вебінару.