Розпочато видачу електроплит
Дата: 12.02.2024 09:46
Кількість переглядів: 229
Завдяки проекту БФ «Волонтерський Корпус» та Міжнародної організації Habitat for Humanity (https://www.facebook.com/habitat) було розпочато видачу електро плит Whirpool для жителів Киселівського старостату (с.Киселівка та с.Максимівка) а також с.Засілля.
Плити надавалися тим людям, чиї будинки постраждали від агресії російської федерації, які повернулися до своїх домівок та відбудовують своє житло і мають потребу у плитах, бо їх втратили.
Ми дуже дякуємо за турботу та таку необхідну допомогу для наших людей
Разом допомагаємо та працюємо далі