Відкрито "Пункт Незламності" у смт Первомайське

Дата: 27.11.2022 18:47

По всій країні відкриваються Пункти Незламності (ПН) – це місце, куди кожен зможе прийти в разі тривалого відключення електроенергії.

На території Первомайської СТГ вже відкрито такий ПН - у смт Первомайське. За три дні його роботи в ньому побувало близько 15 осіб, скориставшись його послугами.

В ньому, як і у всіх Пунктах Незламності, не зважаючи на відключення електроенергії, передбачається наявність: тепла, води, освітлення, інтернету, живлення для мобільних, місця для відпочинку, аптечки, забезпечення мам та дітей. В планах обладнати всі Пункти системами супутникового зв’язку Starlink.

До 1 грудня плануємо відкрити ще два таких ПН - в Новомиколаївському та Білозірському старостинському округах.

Тому, дорогі жителі громади, громада піклується, щоб створити комфортні умови для вас.