Урочисте відкриття

Дата: 31.05.2023 21:29

Сьогодні дійсно гарний і чудовий останній день весни! І не тільки тому, що школярі пішли на канікули, а ще й тому, що на Інгулецькій зрошувальній системі відбудовано ще 2 мостові переходи.

Приємно, що тепер жителі Первомайської СТГ матимуть змогу пересікати канал та добиратися без перешкод до свого дому.

Від імені усієї громади висловлюю подяку #АВТБаварія, #United24, #УправліннюканаліврічкиІнгулець та #миколаївськаобласнавійськоваадміністрація

Миколаївська обласна державна адміністрація за організаційну, фінансову та технічну підтримку відбудови цих двох важливих, не лише для зрошення, а й для сполучення між собою сіл та навіть декількох громад, об'єктів.

На урочистому відкритті разом із очільником області Віталій Кім - голова Миколаївської ОДА та іншими представниками влади та громадськості були присутні й мій заступник Сергій Паладій та начальник відділу загальної та організаційної роботи Первомайської селищної ради Сергей Васенюк, а також громадськість Первомайської СТГ.

Особливо вдячний генерал-майору Богдану Бондарю, який завжди з увагою ставиться до наших пропозицій та усім хлопцям 36 шляхо-відновлюваного Конотопського полку Державної спеціальної служби транспорту, що доклали чимало сил та вміння для того, щоб на Миколаївщині з'явилося ще 2 відновлені мости.🤝

Впевнений, що це наша не остання зустріч із Державною спеціальною службою транспорту та попереду в нас ще багато спільних проєктів по відновленню нашої країни.🙏🇺🇦

Максим Коровай, начальник Первомиайської селищної ВА Миколаївської області