Увага!!! Громадські слухання

Дата: 23.07.2021 10:36

Первомайська селищна рада повідомляє, що 10 вересня 2021 року о 09:00 год. в с. Квітневе, вул. Терешкової, 4  відбудуться громадські слухання щодо перейменування вулиці Терешкова в с.Квітневе Первомайської селищної територіальної громади.

До початку громадських слухань буде проводитись реєстрація учасників на підставі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу. Право голосу  мають тільки повнолітні члени громади, які зареєстровані по вул. Терешкової в с. Квітневе. Незареєстровані особи не можуть брати участь у громадських слуханнях.

Депутати всіх рівнів та посадові особи місцевого самоврядування беруть участь з правом дорадчого голосу.

У разі наявності пропозиції стосовно іменної назви вулиці надається відповідне вмотивоване обґрунтування у письмовій формі члену робочої групи,спеціалісту І категорії Первомайської селищної ради Сороці Альоні Олександрівній за адресою:  смт. Первомайське, вул. Ювілейна, 9 (приміщення селищної ради).

Організатором громадського слухання є депутат Первомайської селищної територіальної громади - Томпа Ганна Володимирівна, житель вул. Терешкової.

Вул. Терешкової пропонується присвоїти назву "Садова".